• Polski

Azymut Zdrowie 2019

Organizatorzy:

Badanie dobrych praktyk budowania kapitału zdrowia w organizacjach

Zapraszamy do wypełnienia ankiety badania dobrych praktyk budowania kapitału zdrowia w organizacjach. Badanie ma na celu wymianę doświadczeń wśród pracodawców oraz dostarczenie firmom informacji, a także inspiracji jak motywować pracowników do dbania o zdrowie.

Ankieta zawiera 20 pytań z obszarów:

  1. Wartości, kultura, strategia,
  2. Bezpieczeństwo,
  3. Promocja zdrowia,
  4. Zdrowie finansowe,
  5. Sytuacje kryzysowe.

Szacujemy, że udzielenie odpowiedzi zajmie Państwu max 15 min.

Zachęcamy również do podzielenia się z nami Państwa dobrymi praktykami, wpisując odpowiedzi w polach oznaczonych „Inne – jakie?”. Chętnie poznamy Państwa ciekawe doświadczenia w zakresie wdrażania działań prozdrowotnych np. przykłady projektów prozdrowotnych, inicjatyw, szczególne osiągnięcia w temacie budowania kapitału zdrowia w firmie.

Ankietę wypełnia przedstawiciel organizacji - prosimy o podanie służbowego adresu e-mail na końcu formularza. Po wypełnieniu ankiety na wskazany adres e-mail zostanie wysłana Mapa Dobrych Praktyk Budowania Kapitału Zdrowia.

W październiku prześlemy Państwu wyniki ogólnopolskiego badania Azymut Zdrowie 2019. Wśród firm biorących udział w badaniu Kapituła Uczelni Łazarskiego wybierze Championów Zdrowia.

Z góry dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do wypełnienia ankiety.


Badanie Zdrowia Pracownika 2019

I. Wartości, kultura, strategia
II. Bezpieczeństwo
III. Promocja zdrowia
IV. Zdrowie finansowe
V. Sytuacje kryzysowe
Firma
Respondent

Patroni medialni: